27 28 29 30
ocena wody

Baza noclegowa

113

W sobotę 12 sierpnia 2017 r. na boisku „Orlik” przy Miejskim Zespole Szkół w Skępem odbył się finał Sołeckiej Ligii Orlika 2017       o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skępe.

W meczach rozgrywanych 13 maja, 17 czerwca, 15 lipca udział wzięło sześć drużyn z terenu gminy Skępe: sołectwo Jarczewo, sołectwo Lubówiec, dwie drużyny z sołectwa Wioska oraz dwie drużyny z sołectwa Łąkie. W walce o 3 miejsce drużyna z Łąkiego pokonała drużynę z Wioski. W zaciętym meczu finałowym o 1 miejsce drużyna z Jarczewa pokonała drużynę FC Łąkie Zdziśki.

Zwycięzcy otrzymali z rąk Burmistrza Piotra Wojciechowskiego nagrody w postaci pucharów, medali
i dyplomów. Najlepszym strzelcem został Marcin Mierzejewski z sołectwa Wioska, a najlepszym bramkarzem Dawid Polakowski z drużyny FC Łąkie Zdziśki.

Sołecka Liga Orlika Piłki Nożnej dostarczyła wielu emocji i dobrej zabawy zarówno uczestnikom jak i kibicom.