odpady
logo strona małe
rekultywacja
wosp
naukowe3
Nowy 1

Wydarzenia

Listopad 2017
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
ocena wody

Baza noclegowa

Skępe, dn. 08.11.2017 r.

Protokół

z posiedzenia Konkurs plastyczny dla dzieci i rodziców pt. Barwy biało – czerwone brzmią jak niepodległość zorganizowanego przez Miejsko – Gminną Bibliotekę Publiczną w Skępem pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Skępe

W dniu 8 listopada 2017 roku zebrała się komisja oceniająca w celu dokonania oceny dostarczonych na konkurs prac:

Anna Olszewska - przewodniczący Komisji

Małgorzata Matuszczak - członek jury

Jerzy Kowalski - członek jury

Po zapoznaniu się z pracami uczestników konkursu JURY stwierdziło, iż na konkurs nadesłano 83 prace wykonane przez 81 uczestników. Po zapoznaniu się z pracami JURY postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia.

Pierwsza kategoria „przedszkola i klasy zerowe” :

I miejsce – Lena Polakowska - Przedszkole „Pod Lipami” w Wiosce

II miejsce – Agata Bednarska – Przedszkole im. Ewy Szelburg – Zarembiny w Skępem

II miejsce – Natalia Kwiatkowska – Przedszkole „Nad Rzeczką”

III miejsce – Amelia Redecka - Przedszkole „Pod Lipami” w Wiosce

III miejsce – Jan Zadrożny - Przedszkole im. Ewy Szelburg – Zarembiny w Skępem

III miejsce – Paweł Olkiewicz - Przedszkole im. Ewy Szelburg – Zarembiny w Skępem

wyróżnienia:

Adam Jankowski- Przedszkole im. E. Szelburg - Zarembiny w Skępem (za 2 prace)

Wiktoria Bombalicka – Przedszkole „Nad Rzeczką”

Klaudia Balcerzak – SP Skępe - Filia Łąkie

Kinga Grubecka – Przedszkole „Pod Lipami”

Paweł Paradowski - Przedszkole „Pod Lipami”

Druga kategoria „szkoły podstawowe” :

I miejsce – Hanna Gładkowska – Szkoła Podstawowa w Skępem

II miejsce – Mateusz Rybacki – Szkoła Podstawowa w Czermnie

II miejsce – Szymon Sobociński - Szkoła Podstawowa w Czermnie

III miejsce – Marcel Ziemiński – Szkoła Podstawowa w Skępem

III miejsce – Natalia Wąsicka – Szkoła Podstawowa w Wólce

wyróżnienia:

Weronika Skucha - Szkoła Podstawowa w Czermnie

Dominik Wysocki - Szkoła Podstawowa w Skępem

Małgorzata Kwaśnicka - Szkoła Podstawowa w Czermnie

Amelia Meller - Szkoła Podstawowa w Wólce

Patryk Ziemiński - Szkoła Podstawowa w Skępem

Trzecia kategoria „klasy gimnazjalne” :

I miejsce – Klaudia Cywińska - Szkoła Podstawowa w Skępem

II miejsce – Aleksandra Krajewska - Szkoła Podstawowa w Skępem

wyróżnienia:

Klaudia Nizińska - Szkoła Podstawowa w Skępem

Posiedzenie Jury konkursu zakończono dokumentując je niniejszym protokołem podpisanym przez wszystkich członków Jury.

Anna Olszewska - Przewodniczący Komisji                ........................................................   

Małgorzata Matuszczak - członek jury                         ........................................................

Jerzy Kowalski - członek jury                                     ........................................................

Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród laureatom i dyplomów wszystkim uczestnikom odbędzie się w ramach gminnych obchodach Święta Niepodległości
11 listopada 2017 r. (sobota) o godzinie 11.30
w Klasztorze Ojców Bernardynów.