odpady
logo strona małe
rekultywacja

Wydarzenia

Październik 2018
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Baza noclegowa

25 kwietnia 2018 r. dokonano oceny prac zgłoszonych do miejsko – gminnego etapu konkursu plastycznego „Obrona Cywilna Wokół Nas”

Edycja 2018 pod hasłem „WALKA ZE SMOGIEM – ŻYCIA I ŚRODOWISKA WROGIEM”

Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców przyznając następujące miejsca:

W grupie I (uczniowie klas 1 – 3 szkół podstawowych):

  • I miejsce dla Hanny Gładkowskiej, uczennicy Szkoły Podstawowej im. Gustawa Zielińskiego w Skępem,
  • II miejsce dla Jakuba Stankiewicza ucznia Szkoły Podstawowej im. Gustawa Zielińskiego w Skępem,
  • III miejsce dla Jakuba Włodarskiego ucznia Szkoły Podstawowej im. Gustawa Zielińskiego w Skępem,
  • wyróżnienie dla Adama Jabłońskiego ucznia Szkoły Podstawowej im. Gustawa Zielińskiego w Skępem,
  • wyróżnienie dla Oliwii Sztupeckiej uczennicy Szkoły Podstawowej im. Gustawa Zielińskiego w Skępem,
  • wyróżnienie dla Oliwii Jankowskiej uczennicy Szkoły Podstawowej im. Gustawa Zielińskiego w Skępem,

W grupie II (uczniowie klas 4 – 8 szkół podstawowych):

  • I miejsce dla Dominika Jabłońskiego ucznia Szkoły Podstawowej im. Gustawa Zielińskiego w Skępem,
  • II miejsce dla Oliwii Gawłowskiej uczennicy Szkoły Podstawowej im. Gustawa Zielińskiego w Skępem,
  • III miejsce dla Adama Kalksztejn ucznia Szkoły Podstawowej w Wólce,
  • wyróżnienie dla Kamila Kępińskiego ucznia Szkoły Podstawowej w Wólce,
  • wyróżnienie dla Radosława Kalinowskiego ucznia Szkoły Podstawowej im. Gustawa Zielińskiego w Skępem,
  • wyróżnienie dla Karoliny Zdunowskiej uczennicy Szkoły Podstawowej im. Gustawa Zielińskiego w Skępem,

W grupie III (uczniowie klas II – III gimnazjum):

  • I miejsce dla Norberta Podlaskiego ucznia II klasy gimnazjum w Szkole Podstawowej im. Gustawa Zielińskiego w Skępem,

W grupie IV (uczniowie klas 1 – 3 (4) szkół ponadgimnazjalnych):

  • I miejsce Weronika Małecka – uczennica Zespołu Szkół im. Waleriana Łukasińskiego w Skępem,
  • II miejsce Angelika Puchalska – uczennica Zespołu Szkół im. Waleriana Łukasińskiego w Skępem.
  • III miejsce Katarzyna Lewandowska – uczennica Zespołu Szkół im. Waleriana Łukasińskiego w Skępem.

Gratulujemy zwycięzcom! Najlepsze prace zostały przesłane do etapu wojewódzkiego.

Jednocześnie informujemy, iż wręczenie nagród odbędzie się 7 lipca 2018 r. podczas obchodów Dni Skępego 2018 na plaży miejskiej nad Jeziorem Wielkim w Skępem.

bip2
krd2
SMS2
epuap
eea
baner fundusz
logo zuchowo