15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Baza noclegowa

019W niedzielę 10 czerwca już po raz trzeci odbył się w Skępem Bieg Koziołka. Patronat nad tym sportowym wydarzeniem objął Burmistrz Miasta i Gminy Skępe. Do rywalizacji stanęło łącznie około 160 zawodników, którzy startowali z plaży miejskiej w Skępem, gdzie zlokalizowana była również meta wyścigu. Biegacze konkurowali ze sobą w 8 kategoriach wiekowych, najmłodsi mieli do pokonania 50 metrów, najstarsi aż 4 kilometry. Najdłuższa trasa wyścigu, ta licząca 4 kilometry, wiodła m.in. przez Aleje Spacerową i dalej ulicami: Rybacką, Kujawską i Sportową.

Na każdego zawodnika, który ukończył bieg, na mecie czekał pamiątkowy medal za uczestnictwo w zawodach. Dzieci, które zwyciężyły w swoich kategoriach wiekowych otrzymały nagrody sponsorowane przez Miasto i Gminę Skępe, a dorośli mogli wywalczyć voucher na danie dnia w barze Sprężynki, sponsorowany przez państwa Gorzyckich.

Jako organizatorzy biegu dziękujemy służbom porządkowym, a w szczególności funkcjonariuszom z Posterunku Policji w Skępem, strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Skępem, pracownikom Urzędu Miasta i Gminy w Skępem oraz służbom medycznym z Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej „WIMED” w Lipnie. Podziękowania składamy również mediom: Tygodnikowi Lipnowskiemu oraz Radiu Hit za objęcie patronatem medialnym biegu.

2 miejsce Stanisław Błaszczak

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego aktywnego dnia.