Logo UE
logo strona małe
rekultywacja
kalendarz
odpady

Baza noclegowa

025W dniu 16.05.2019 r. już po raz piętnasty w Szkole Podstawowej im. G. Zielińskiego w Skępem odbył się międzyszkolny konkurs matematyczny „POTYCZKI MATEMATYCZNE”. Patronat nad konkursem objął Burmistrz Miasta i Gminy Skępe pan Piotr Wojciechowski.  W tegorocznej edycji wzięło udział 8 drużyn. W konkursie brali udział uczniowie z SP nr 3 w Lipnie, SP nr 5 w Lipnie,  z SP w Dobrzyniu n. Wisłą, z SP w Tłuchowie oraz  4 drużyny z naszej szkoły.

Uczniowie prezentowali wysoki poziom przygotowania do konkursu. Dwie drużyny po 2 etapach konkursu uzyskały maksymalną liczbę punktów. Po kilku dogrywkach nadal trudno było wyłonić zwycięski zespół. Decyzją komisji tym drużynom przyznano dwa równorzędne pierwsze miejsca.

I miejsce z maksymalną liczbą punktów zdobyła drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej w Tłuchowie w składzie: Krzysztof Kozakiewicz, Kacper Podkowski i Zofia Meller – nauczyciel przygotowujący Krystyna Sobecka. Równorzędne I miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Skępem z klasy VI c w składzie: Amelia Tężycka, Stanisław Karpiński i Marcin Walczewski – nauczyciel przygotowujący Maryla Kwiatkowska.  II miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Skępem z klasy VI a w składzie Natalia Wojciechowska,  Zofia Targańska, Damian Jędrzejewski – nauczyciel przygotowujący Maria Chrobak.

Zwycięskie drużyny otrzymały dyplomy i wspaniałe nagrody ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Skępe pana Piotra Wojciechowskiego.

Maria Chrobak i Maryla Kwiatkowska

 

025

025

025