Logo UE
logo strona małe
rekultywacja
kalendarz
odpady

Baza noclegowa

SUKCESY MATEMATYCZNE

UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W SKĘPEM

028W roku szkolnym 2018/2019 uczniowie z klas szóstych i z siódmej „b” naszej szkoły, brali udział w trzech spotkaniach matematycznego konkursu LIGA ZADANIOWA. Trzy rejonowe etapy tego konkursu dla naszych uczniów odbywały się w SP nr 3 w Lipnie.

Najlepszy wynik z naszej szkoły uzyskała uczennica klasy VIIb, Agata Gibert, która zajęła I miejsce w rejonie oraz awansowała do finału wojewódzkiego.

Na etapie wojewódzkim, który odbył się 13.04.2019 r. na UMK w Toruniu, Agata Gibert  wspaniale rozwiązała wszystkie zadania, uzyskując tytuł laureata wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z matematyki.

W klasach szóstych w XXXII edycji LIGI ZADANIOWEJ III miejsce w rejonie uzyskali:

Stanisław Karpiński z klasy VIc

Natalia Wojciechowska z klasy VIa

Damian Jędrzejewski z klasy VIa

Troje uczniów z naszej szkoły otrzymało wyróżnienia:

Amelia Tężycka z klasy VIc

Mikołaj Istygniejew z klasy VIa

Marcin Walczewski z klasy VIc

W dniu 6.06.2019 r. we Włocławku odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu LIGA ZADANIOWA, w którym brała udział Agata Gibert i Natalia Wojciechowska. (zdjęcie Agata, Natalia, kuj.- pom. wicekurator oświaty Maria Mazurkiewicz, przewodnicząca LIGI ZADANIOWEJ dr Agnieszka Krause)

Pozostali nieobecni na uroczystości uczniowie otrzymali nagrody i dyplomy, które zostaną wręczone im w szkole na apelu podsumowującym pracę uczniów w roku szkolnym 2018/2019.

W wojewódzkim konkursie przedmiotowym z matematyki organizowanym przez KOiW  w Bydgoszczy tytuł finalisty zdobył, już  po raz drugi, Mateusz Tężycki z klasy VIIIc.

W dniu 21 marca 2019 r. nasi uczniowie z klas II – VIII i III Gimnazjum brali udział w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2019”. Konkurs cieszył dużym zainteresowaniem wśród uczniów, gdyż uczestniczyło w nim aż 106.

Najlepiej w tym roku szkolnym w KANGURZE wypadł Bartosz Redecki z klasy VIIIc, który uzyskał bardzo dobry wynik, a jednocześnie najwyższy wśród ósmoklasistów wynik z całego rejonu Włocławka.

Bardzo dobry wynik otrzymała również Agata Gibert z klasy VIIb.

W dniu 6.06.2019 r.  Agata i Bartosz brali udział w uroczystej gali konkursu KANGUR MATEMATYCZNY we Włocławku. (zdjęcie Agata i Bartek)

Wyróżnienia w XXVIII edycji KANGURA otrzymali:

 1. Nadia Mierzejewska klasa IIc
 2. Igor Makowski klasa IIb
 3. Julia Skibicka klasa IIIa
 4. Piotr Langowski klasa IVc
 5. Alicja Kwiatkowska klasa IVc
 6. Filip Skibicki  klasa IVc
 7. Dawid Kosztowny klasa Va
 8. Jakub Lipka klasa Vc
 9. Karolina Ostrowska klasa VIb
 10. Marcin Walczewski klasa VIc
 11. Jonasz Gładkowski klasa VIIb
 12. Mateusz Tężycki klasa VIIIc
 13. Weronika Wyrzykowska klasa VIIIc

Uczniowie wyróżnieni otrzymają dyplomy i nagrody ufundowane przez organizatora konkursu w kraju, które zostaną wręczone w szkole na apelu podsumowującym.

Maria Chrobak

 

028

028

028