odpady
rekultywacja
naukowe3
portal turystyczny

Wydarzenia

Sierpień 2017
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
ocena wody

Baza noclegowa

Wyniki Gminnego Konkursu Plastycznego

pt. „Skępska Pisanka”:

Kategoria klas 0-I

I miejsce - Przedszkole pod Lipami Wioska 3-4 latki,

opiekunowie Bożena Szczytniewska, Alina Skibicka

I miejsce - Przedszkole im. E. Szelburg-Zarembiny w Skępem 3-4 latki,

opiekunowie Ewelina Wiśniewska, Iwona Małkiewicz

I miejsce - SP Wólka kl. 0-I, opiekun: Martyna Sobecka

II miejsce - MZS Skępe kl. Ib, opiekun: Grażyna Mierzejewska

II miejsce – Przedszkole im. E. Szelburg-Zarembiny grupa 5-6 latki

opiekunowie Bożena Grębocka, Katarzyna Rakowska

II miejsce- SP Czermno klasa I- II opiekun Małgorzata Brzezińska

III miejsce - Przedszkole „pod Lipami” w Wiosce grupa 5-6 latki

opiekun Maria Suchocka

III miejsce - kl. I a MZS w Skępem; opiekun: Anna Leśniewska

Wyróżnienia:

Klub Malucha w Skępem; opiekunowie: A. Krzyżanowska J. Wolman

kl.0; SP Czermno; opiekun: Marta Araśniewicz

Przedszkole nad Rzeczką w Skępem; opiekun: Maria Stankiewicz

Kategoria klas II- III

I miejsce - kl. II b, MZS w Skępem; opiekun: Alina Staszkiewicz

II miejsce - kl.III, SP Czermno; opiekun: Katarzyna Żurawska

III miejsce - kl. III b, MZS w Skępem; opiekun: Mirosława Krasińska

Wyróżnienia:

kl II-III SP Wólka opiekun: Elżbieta Kawska

kl. III c MZS Skępe opiekun: Ewa Małkiewicz

kl. III a MZS Skępe opiekun: Małgorzata Dąbrowska

kl. II c MZS Skępe opiekun: Alina Sobocińska

kl II a MZS Skępe opiekun: Marlena Rutkowska

kl II – III S.P. Łąkie opiekun: Aleksandra Welenc

Wyniki Gminnego Konkursu Plastycznego

„Inspiracje wielkanocne”

Kategoria szkół podstawowych:

I miejsce Karolina Zdunowska kl VIa MZS. Skępe

II miejsce Mateusz Zalewski kl. VIc MZS Skępe

III miejsce Klaudia Kolasiak Va MZS Skępe

Wyróżnienia

Martyna Drożyńska kl. VI c MZS Skępe

Katarzyna Gabrychowicz kl. IVa MZS Skępe

Marcel Szmulewicz kl. VI b MZS Skępe

Jonasz Gładkowski kl. VB MZS Skępe

Jakub Bartoszewicz kl. Va MZS Skępe

Paulina Kuczmarska kl. VI b MZS Skępe

Kategoria klas gimnazjum

I miejsce Julia Grąbczewska kl. I a MZS Skępe

II miejsce Weronika Małecka kl. III a

III miejsce Martyna Grabowska

Wyróżnienia

Adrian Szymański

Laureaci, którzy nie odebrali nagrody podczas II Jarmarku Wielkanocnego

proszeni są o jej odbiór w Centrum Kulturalno – Oświatowo – Rekreacyjnym

w Skępem (budynek OSP; ul. Dobrzyńska 2)

od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 17:00.