29 30 31

Baza noclegowa

DRUŻYNOWY TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

244We wtorek 21.02.2017r. w Karnkowie odbył się Ćwierćfinał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Gimnazjalnych Dziewcząt i Chłopców w Drużynowym Tenisie Stołowym.

Drużyna dziewcząt i chłopców z Miejskiego Zespołu Szkół Skępe, Gimnazjum im. Kościeleckich w Skępem w składzie: Ostrowska Weronika , Dykowska Magdalena oraz Orłowski Kamil i Kopaczewski Dawid, zajmując drugie miejsca, awansowali do etapu półfinałów wojewódzkich.

Czytaj więcej...

204W sobotę tj. 28.01.2017r. w Toruniu zostały rozegrane Halowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w lekkoatletyce Dzieci i Młodzików. Barwy UKS Skompensis reprezentowały Amelia Tężycka i Kaja Kąkolewska. Zawodniczki startowały w biegu na 200m, gdzie Amelia zdobyła złoty medal z wynikiem 31,05 sekundy mając ponad jedno sekundową przewagę nad drugą z zawodniczek. Zaś Kaja również pokazała się z bardzo dobrej strony zajmując 9 miejsce będąc o rok młodszą zawodniczką od Amelki osiągając wynik 33,90 sekundy.

Bardzo gorąco gratuluję i życzę dalszych sukcesów trener zawodniczek Cezary Jaks.

162W niedzielę tj. 12.02.2017r. w Toruniu zostały rozegrane Halowe Mistrzostwa Polski

Juniorów w Lekkoatletyce. Z naszego klubu UKS Skompensis Skępe zakwalifikowało się dwóch zawodników: Jakub Wyrzykowski i Hubert Orłowski.

Jakub w pchnięciu kulą 5kg dostał się do ścisłego finału i z wynikiem 16,52 m zajął 7 miejsce. Natomiast Hubert, w biegu na 600m z wynikiem 1.27,10min uplasował się na 16 pozycji.

118W piątek 27.01.2017r. w Karnkowie odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Gimnazjalnych Dziewcząt i Chłopców w Drużynowym Tenisie Stołowym.

Drużyna dziewcząt i chłopców w składzie: Ostrowska Weronika klasa Ia, Dykowska Magdalena klasa IIIb oraz Orłowski Kamil klasa IIId i Kopaczewski Dawid klasa Ic okazali się najlepszymi drużynami w powiecie lipnowskim, zajmując pierwsze miejsca, awansowali do etapu rejonowego.

192Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny

Halowe Lekkoatletyczne Mistrzostwa woj. Kujawsko-pomorskiego

TORUŃ, 22 styczeń 2017

W niedzielę 22.01.20017r. w Toruniu swoje halowe starty rozpoczęli zawodnicy z sekcji lekkoatletycznej przy UKS Skompensis - Miejski Zespół Szkół w Skępem.

Grupa zaprezentowała się wspaniale zdobywając dwa medale złote , dwa srebrne i jeden brązowy, startowali :