028Skępe, ul. Czeremchowa 7 jest urokliwą miejscowością, malowniczo położoną wśród kompleksów leśnych, w pobliżu jezior w woj. kujawsko-pomorskim w powiecie lipnowskim.

Piękny krajobraz, cisza, bogactwo lasów, jezior, stawów hodowlanych pełnych ryb są gwarancją miłego i zdrowego wypoczynku, a wędkarstwo z pewnością dostarczy Państwu wielu niezapomnianych wrażeń. Nasze stawy mają powierzchnie 1 ha. Hodujemy: karpie, amury, tołpygi, szczupaki, karasie i inne gatunki ryb.

Gospodarstwo Agroturystyczne Ranczo oferuje pokoje o wysokim standardzie 1-4 osobowe oraz jeden samodzielny domek myśliwski. W obiekcie sala biesiadno-kominkowa, w której można zorganizować imprezy okolicznościowe do 35 osób.

Do dyspozycji gości sprzęt muzyczny z karaoke. Na terenie Rancza ławy, stoły, leżaki, grill.

Nie zapomnieliśmy o najmłodszych pociechach dla których na naszym terenie przygotowaliśmy mini plac zabaw: zjeżdżalnia, huśtawki itp., a w sezonie letnim basen. Dla starszych dzieci do dyspozycji stół do tenisa.

W obejściu naszego gospodarstwa są: konie, kury, kaczki, świnki.

W obiekcie gościli znani politycy oraz sławy polskiego kina.

Ofertę naszego obiektu wzmacnia atrakcyjność znajdujących się w sąsiedztwie jezior: Łąckie, Wielkie, Małe, Mielne i Patana z platformą widokową, okoliczne grodziska i rezerwaty przyrody.

 

Kontakt:

Czeremchowa 1

87-630 Skępe, Zajeziorze kujawsko-pomorskie

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 601 636 841

tel. 601 631 449