Logo UE
logo strona małe
rekultywacja
kalendarz
odpady

Baza noclegowa

INFORMACJA

Dotyczy: Programu Priorytetowego Czyste Powietrze

Urząd Miasta i Gminy w Skępem informuje o możliwości uzyskania zaświadczenia o wysokości przeciętnego miesięcznego dochodu przypadającego na jednego członka gospodarstwa domowego osoby fizycznej. W celu uzyskania ww. zaświadczenia należy złożyć wniosek, który jest dostępny w siedzibie urzędu lub na stronie internetowej urzędu skepe.pl .

Uzyskanie zaświadczenia wydawane jest na potrzeby osób fizycznych ubiegających się o przyznanie dofinansowania ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej lub Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu. Zaświadczenia będą podstawą do udzielenia preferencyjnego dofinansowania w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze.

Czytaj więcej...

Skępe, dn. 20.10.2020 r.

Gmina Skępe
Miejscowość: Żuchowo, Żagno, Pokrzywnik.

KOMUNIKAT

Urząd Miasta i Gminy w Skępem w związku z panującą pandemią koronawirusa COVID-19 oraz w trosce o zdrowie mieszkańców i pracowników urzędu wstrzymuje bezpośrednie odczyty liczników wodomierzy w mieście i gminie Skępe.

Mieszkańcy miasta i gminy Skępe mogą podawać w formie telefonicznej, sms lub e-mail stany licznika wodomierza/y celem umożliwienia wystawienia bieżącej faktury Vat.

Wskazanie stanu licznika mieszkańcy w/w miejscowości powinni przekazać do 30 października 2020 r. Podajemy kontakt w sprawie liczników:

Czytaj więcej...

log

Skępe, dnia 19.10. 2020 r.

Ostrzeżenie meteorologiczne

Zjawisko: Mgła

Stopień zagrożenia: 1

Obszar: województwo kujawsko-pomorskie, subregion południowo-wschodni

Ważność: od godz. 23:00 dnia 19.10.2020 do godz. 07:30 dnia 20.10.2020

Czytaj więcej...

Dyrektor Publicznego Przedszkola im. E. Szelburg - Zarembiny w Skępem - Iwona Małkiewicz odbiera Nagrodę Burmistrza. Dzień Edukacji Narodowej jest wyjątkowym świętem. W tym roku ze względu na panującą pandemię nie zorganizowano miejsko – gminnych obchodów. 13 października 2020 r. przedstawiciele władz samorządowych spotkali się z dyrektorami szkół i przedszkoli działających na terenie Miasta i Gminy Skępe, aby na ich ręce przekazać najserdeczniejsze życzenia dla nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi.

Tradycyjnie w Dniu Edukacji Narodowej Burmistrz Miasta i Gminy Skępe przyznał wyróżniającym się dyrektorom Nagrody Burmistrza. W tym roku laureatami zostali:

Czytaj więcej...