Logo UE
logo strona małe
rekultywacja
kalendarz
odpady

Baza noclegowa

Kochani!
Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie V Turnieju Gmin "Czerwony Szlak Życia".
 Nagrodą dla Gminy, która zwycięży będzie Puchar Dyrektora Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy.
Co trzeba zrobić? To bardzo proste!
W dniu 07.09.2020 r. w krwiobusie przy Rynku w Skępem trzeba oddać krew.
 Musi być Nas bardzo dużo, wtedy mamy szansę wygrać!
Celem konkursu jest promowanie idei honorowego krwiodawstwa w okresie wakacji, gdy krew ratująca życie jest szczególnie potrzebna, a także promocja gmin na obszarze województwa.
Udostępniajmy tą informację by dotarła do jak największej ilości osób !!!
Widzimy się 7.09.2020 r. przy krwiobusie na Rynku w Skępem!!!

Plakat zachęcający do uczestniczenia w akcji V Turnieju Gmin "Czerwony Szlak Życia", na którym znajduje się krwiobus, data 7.09.2020 r. oraz miejsce akcji Rynek w Skępem. Organizator konkursu Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy
 

Aneta Jędrzejewska – Członek Zarządu Województwa Kujawsko – Pomorskiego składa gratulacje Burmistrzowi Miasta i Gminy Skępe za uzyskane absolutorium. W tle stoją Radni Rady Miejskiej30 czerwca 2020 r. odbyły się obrady XXI Sesji Rady Miejskiej w Skępem, podczas których przedstawiono i debatowano nad Raportem o stanie Miasta i Gminy Skępe za 2019 r. Następnie udzielono Burmistrzowi Miasta i Gminy Skępe wotum zaufania. Po przedstawieniu sprawozdania finansowego, sprawozdania z wykonania budżetu za 2019 rok oraz informacji o stanie mienia komunalnego na dzień 31 grudnia 2019 r. i zapoznaniu z treścią uchwały Składu Orzekającego Regionalnej Izby Obrachunkowej  w Bydgoszczy Zespół we Włocławku, udzielono absolutorium Burmistrzowi Miasta i Gminy Skępe.

Czytaj więcej...