Logo UE
logo strona małe
rekultywacja
kalendarz
odpady

Baza noclegowa

036
Miło nam poinformować, iż Nasza Gmina Skępe wraz z Partnerem Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju realizują projekt grantowy pod tytułem Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców Miasta i Gminy Skępe w ramach projektu „E-aktywni mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego i łódzkiego”.
Wartość projektu grantowego:149 500 zł
Celem projektu jest podniesienie poziomu kompetencji cyfrowych mieszkańców, niezbędnych do skutecznego korzystania z mediów cyfrowych w celach zawodowych, edukacyjnych i rekreacyjnych wśród min. 90% uczestników objętych szkoleniami kompetencji cyfrowych do 31.07.2019 r.
Planowanym efektem realizacji projektu jest przeszkolenie 150 osób dorosłych powyżej 25 roku życia objętych działaniami szkoleniowymi w zakresie korzystania z Internetu (w tym z e-usług).
W ramach realizowanego projektu zakupione zostały komputery, które po zakończeniu szkoleń zostaną przekazane do szkoły z terenu Naszej gminy.
Zapraszamy wszystkie osoby, które ukończyły 25 rok życia na bezpłatne szkolenia. W zależności od potrzeb mogą być one realizowane z następujących tematów:
  • Działam w sieciach społecznościowych
  • Kultura w sieci
  • Moje finanse w sieci
  • Rodzic w internecie
  • Tworzę własną stronę internetową, blog
  • Mój biznes w sieci
  • Rolnik w sieci
Szkolenia będą odbywały się w dogodnych dla Państwa terminach na terenie Naszej gminy w przyjaznej atmosferze. Prowadzone będą przez profesjonalnych doświadczonych instruktorów, którzy zadbają o przekazanie wiedzy w dogodnej dla Państwa formie. Dla uczestników szkoleń będzie dostępny catering.
Skorzystaj z tej szansy już dzisiaj – ilość dostępnych miejsc jest ograniczona.
Masz pytania, wątpliwości – zadzwoń pod numer 733-885-505 lub 542878542, 542878539. Zapraszamy również do kontaktu mailowego – czekamy na Państwa pytania pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Już teraz bez wychodzenia z domu istnieje możliwość zapisu na wybrane szkolenie. Jeśli chcesz zapisać się na szkolenie lub sprawdzić dostępne terminy szkoleń uruchom nasz system rezerwacji i dokonaj najkorzystniejszego dla siebie wyboru. www.fwzr.pl/rezerwacje
Uwaga: jedna osoba może wziąć udział wyłącznie w jednym szkoleniu. Prosimy o przemyślany wybór.
Informacje dotyczące zapisów na szkolenia otrzymacie Państwo w Naszej Gminie pod numerem telefonu 542878542, 542878539 oraz na stronie internetowej Naszego Partnera www.fwzr.pl/rezerwacje
 
Załaczniki:
 
 
 
 
 
 
1. Regulamin rekrutacji
2.