Logo UE
logo strona małe
rekultywacja
kalendarz
odpady

Baza noclegowa

0481 października br. w remizie OSP w Skępem odbył się I Miejsko – Gminny Dzień Seniora. Na zaproszenie władz miejskich licznie przybyli emeryci, seniorzy, renciści i inwalidzi zrzeszeni w organizacjach pozarządowych na terenie Miasta i Gminy Skępe oraz z poza nich. Uroczystego otwarcia imprezy dokonali Burmistrz Miasta i Gminy Skępe Piotr Wojciechowski wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Januszem Kozłowskim. Jednocześnie złożyli najserdeczniejsze życzenia wszystkim Seniorom oraz wręczyli symboliczne bukiety kwiatów na ręce Krystyny Karpińskiej – Przewodniczącej Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów i  Jadwigi Okrzyńskiej – Przewodniczącej Klubu Seniora „Koziołek”. Życzenia dla Seniorów złożyła również obecna na uroczystości Członek Zarządu Województwa Kujawsko – Pomorskiego Aneta Jędrzejewska, która przekazała słodką niespodziankę w postaci tortu.

Wspaniała zabawa przy występie Zespołu Czerwone Róże trwała do późnych godzin wieczornych. Zespół Czerwone Róże porwał do tańca wszystkich Seniorów oraz zaproszonych gości. Wszystkim Seniorom w dniu ich święta życzymy dużo zdrowia oraz  uśmiechu na twarzy.

Uroczystość była współfinansowana ze środków budżetu Miasta i Gminny Skępe w ramach realizacji zadania publicznego przez organizacje pozarządowe a mianowicie Koło Emerytów, Rencistów i Inwalidów oraz Klub Seniora „Koziołek” ze Skępego.

 

Galeria Cz. 1

Galeria Cz. 2