Logo UE
logo strona małe
rekultywacja
kalendarz
odpady

Baza noclegowa

5 listopada br. w hali widowiskowo - sportowej Szkoły Podstawowej im. Gustawa Zielińskiego w Skępem odbyła się uroczysta Gala wręczenia stypendiów Burmistrza Miasta i Gminy Skępe. Podczas uroczystości młodzi stypendyści zaprezentowali swoje talenty wokalne, taneczne, jak również pokazali piękną grę na instrumentach.

W uroczystej Gali wręczenia stypendiów za szczególne osiągnięcia wzięli udział zaproszeni goście, nauczyciele, dyrektorzy szkół i przedszkoli, trenerzy, opiekunowie, rodzice oraz rodziny nagrodzonych. Z rąk Włodarza Skępego Piotra Wojciechowskiego, Kujawsko – Pomorskiego Wicekuratora Oświaty Marii Mazurkiewicz oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej Janusza Kozłowskiego uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Za osiągnięcia zdobyte w roku szkolnym 2018/2019 nagrodzono 36 młodych mieszkańców Miasta i Gminy Skępe.

Raz jeszcze gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom. Wasze sukcesy nie byłyby możliwe, gdyby nie Wasi Rodzice. Dziękujemy Wam drodzy Państwo za trud i pracę włożoną w wychowanie dzieci, za troskliwą opiekę i pomoc, na którą Wasze dzieci na pewno mogły liczyć. Słowa podziękowania kierujemy również do nauczycieli, trenerów, a także opiekunów sekcji za pracę włożoną w przygotowanie uczniów do osiągania tak wysokich wyników. Gratulujemy Wszystkim dyrektorom szkół, że mają w swojej braci uczniowskiej tak wybitne jednostki, które są chlubą naszego Miasta i Gminy Skępe.

Ponadto dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom i Pracownikom Szkoły Podstawowej im. Gustawa Zielińskiego w Skępem za pomoc w organizacji tegorocznej Gali. Dziękujemy również wszystkim innym osobom zaangażowanym w przygotowanie tej uroczystości.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotogalerii z tego wydarzenia.

Galeria:

Cz. 1

Cz. 2

Cz. 3