Logo UE
logo strona małe
rekultywacja
kalendarz
odpady

Baza noclegowa

057Upłynęły zaledwie dwa tygodnie od czasu gdy świętowaliśmy Jubileusz setnych urodzin mieszkanki Skępego, a dziś 29 maja 2020 r. spotkaliśmy się z okazji kolejnego tak radosnego Jubileuszu.

W tym dniu Pan Czesław Kruszewski ze Skępego obchodzi Jubileusz swoich setnych urodzin. W tym wyjątkowym dniu Szanownemu Jubilatowi życzenia złożyli przedstawiciele władz samorządowych oraz Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Uroczystość uświetniła swoją obecnością Członek Zarządu Województwa Kujawsko – Pomorskiego  Aneta Jędrzejewska, która złożyła Dostojnemu Jubilatowi życzenia dalszych lat w zdrowiu i szczęściu rodzinnym oraz wręczyła Medal Marszałka Województwa Kujawsko - Pomorskiego „Unitas Durat Palatinatus Cuiaviano-Pomeraniensis".

Burmistrz  Miasta i Gminy Skępe Piotr Wojciechowski zwracając się do Jubilata powiedział, że 100 urodziny to piękna rocznica. Dane było Panu Czesławowi Kruszewskiemu przeżyć cały wiek i w tym czasie doświadczyć radości, ale też trudów w codziennym życiu. Był to czas poświęcony dla rodziny, ale także dla naszej skępskiej społeczności. Włodarz Miasta podziękował Jubilatowi za działalność społeczną na rzecz mieszkańców Miasta i Gminy Skępe. Ponadto złożył serdeczne życzenia wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze oraz wręczył wiązankę róż i upominek.

Do życzeń złożonych przez Burmistrza dołączyli się  Przewodniczący Rady Miejskiej w Skępem Janusz Kozłowski i Z-ca Kierownika USC Teresa Trojanowska. W imieniu Rady Miejskiej Przewodniczący przekazał bukiet kwiatów. Najserdeczniejsze życzenia, kwiaty i upominek wręczyła Jubilatowi także Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Ewa Wojciechowska wraz z pracownikiem socjalnym Hanną Sobocińską.

Wszyscy uczestnicy tej wzruszającej i niecodziennej uroczystości zaśpiewali Dostojnemu Jubilatowi  „200 lat”.

Przejdź do galerii zdjęć