Logo UE
logo strona małe
rekultywacja
kalendarz
odpady

Baza noclegowa

KONKURS PIOSENKI POZYTYWNEJ - online

Plakat konkursu piosenki pozytywnejZa oknem coraz chłodniej i coraz bardziej ponuro.... Więc nie dajmy się jesiennej depresji!

Proponujemy dzieciom i młodzieży udział w naszym Konkursie Piosenki Pozytywnej. (online)

Zgłoszenie następuje w momencie wysłania filmu z wokalną prezentacją w wiadomości prywatnej na fanpage naszego centrum kultury. Należy podać również imię, wiek dziecka oraz miejsce zamieszkania. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Uczestnicy będą podzieleni na kategorie wiekowe (szczegółowy podział ogłosimy po wpłynięciu wszystkich zgłoszeń).

Głównym celem konkursu jest prezentacja i promocja twórczości muzycznej dzieci i młodzieży, wspieranie ich rozwoju w tym trudnym czasie oraz muzykoterapia dla słuchaczy.

Pierwszy etap konkursu trwać będzie od dziś - 5 października b.r. Polega on na przesłaniu prezentacji wokalnej w formie kilkuminutowego filmiku. Tematyka piosenek powinna wywoływać w odbiorcy pozytywne emocje, preferowane są utwory skoczne, wesołe, powinna być także dostosowana do wieku dziecka. Dozwolone jest wykonanie z własnym akompaniamentem; z osobą akompaniującą; z podkładem muzycznym lub bez akompaniamentu.

Drugi etap polegać będzie na publikacji filmów na fanpage'u centrum kultury (dnia 24.10.2020 r.) Użytkownicy serwisu za pośrednictwem przycisku "lubię to", "super", "wow" będą mogli oddawać głosy na poszczególnych wykonawców. W ten sposób wyłonieni zostaną zwycięzcy w każdej kategorii i tym samym przyznane zostaną nagrody publiczności. Zostanie również powołana komisja konkursowa, która przyzna własne miejsca oraz wyróżnienia.

Na uczestników czekają statuetki oraz pamiątkowe dyplomy ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Skępe.

Wszelkie pytania prosimy kierować do nas za pośrednictwem fanpage'a lub telefoniczne do animatora kultury: Magda tel.500479563.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ MUZYCZNEJ ZABAWY!!!

opis zdjęcia: Plakat informujący o Konkursie Piosenki Pozytywnej.