Logo UE
logo strona małe
rekultywacja
kalendarz
odpady

Baza noclegowa

ĆWIERĆFINAŁ WOJEWÓDZKI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

002W środę 15.01.2020  roku w Inowrocławiu odbył się Ćwierćfinał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym.

Zespół dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Skępem reprezentowały siostry Urszula i Karolina Ostrowskie, które po zaciętych pojedynkach ostatecznie stanęły na podium zajmując III miejsce w turnieju.

Gratulujemy!!!

W. Bońkowski

Czytaj więcej...

048W środę 03.04.2019 roku w Skępem odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Dzieci w Drużynowych Biegach Przełajowych.

Drużyny dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej im. Gustawa Zielińskiego w Skępem zajęły następujące miejsca: rocznik (2006-2007) dziewczęta w składzie: Gabrychowicz Katarzyna 6a, Tężycka Amelia 6c, Wąsicka Milena 6b, Wojciechowska Natalia 6a, Zawadzka Dominika 6a, Wąsicka Katarzyna 6c, Skoczylas Urszula 7b i Brzezińska Karolina 5c zajęły II miejsce. Indywidualnie I miejsce zajęła Tężycka Amelia awansując do finału wojewódzkiego. Drużyna chłopców w składzie: Balcerzak Oskar 6b, Jędrzejewski Damian 6a, Karpiński Stanisław 6c, Skoczylas Julian 5c, Moderski Kacper 6a, Kaczorowski Mateusz 6c, Jaks Jakub 5c zajęła III miejsce.

Czytaj więcej...

084We wtorek 02 kwietnia w Tłuchowie odbyły się Finały Powiatowych Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Indywidualnym Tenisie Stołowym.

Szkołę Podstawową im. Gustawa Zielińskiego w Skępem reprezentowali uczniowie: w grupie dzieci rocznik (2006 i młodsi) Ostrowska Karolina z klasy 6b pokonała wszystkie zawodniczki i zajęła I miejsce w zawodach, Gabrychowicz Katarzyna 6a - VII miejsce, Skibicki Jakub 6c - VIII miejsce i Cymerman Mateusz 5c - IX miejsce. W grupie młodzieży rocznik (2003-2005) I miejsce zajęła Ostrowska Urszula z klasy 7a i Jaworski Marcin IIIc - V miejsce.

Gratulujemy!!!

W. Bońkowski

Czytaj więcej...

074W piątek 05.04.2019 roku we Włocławku odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Drużynowych Biegach Przełajowych.

Dużym sukcesem okazał się udział drużyny chłopców rocznik (2008 i młodsi) ze Szkoły Podstawowej im. Gustawa Zielińskiego w Skępem, w której startowali: Gabor Makowski 4a, Cymerman Mateusz 5c, Krzyszczak Jakub 4c, Krzyszczak Wojciech 4c, Witkowski Igor 4c i Dąbrowski Wiktor 4b zajmując III miejsce w zawodach. Indywidualnie startowała także Tężycka Amelia z klasy 6c.

Gratulujemy!!!

W. Bońkowski

Czytaj więcej...

048W czwartek 14.02.2019r. w Chełmnie, odbył się finał zawodów wojewódzkich młodzieży szkolnej szkół gimnazjalnych rocznik 2003 – 2005 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt. Startowały cztery najlepsze drużyny z rozegranych wcześniej dwóch półfinałów rejon Grudziądz i Bydgoszcz.

Dziewczęta w składzie: Ostrowska Weronika IIIa i Ostrowska Urszula 7a zajęły III miejsce i wywalczyły pierwszy w historii naszej szkoły brązowy medal w drużynowym tenisie stołowym woj. kujawsko - pomorskiego. Jest to wspaniałe osiągnięcie i dlatego w imieniu dyrekcji szkoły, jak i swoim, serdecznie gratulujemy. Chciałbym także podziękować Państwu Małgorzacie i Krzysztofowi Ostrowskim, za czynny udział w przygotowywaniu dziewcząt do zawodów oraz wspaniałe ich dopingowanie, a także Weronice Wyrzykowskiej VIIIc za pomoc podczas zawodów, wspaniałe i profesjonalne sędziowanie poszczególnych spotkań od powiatu do finału wojewódzkiego.

Autor: Rafał Wyrzykowski

Czytaj więcej...