125W dniach 12 -15 września br. 21 członkom naszego klubu udało się zwiedzić piękną ziemię przemyską. W drodze do Przemyśla, gdzie mieliśmy "bazę wypadową" zwiedziliśmy Sandomierz - starówkę i wąwóz królowej Jadwigi. Następnego dnia zwiedzaliśmy Przemyśl, Krasiczyn i Jarosław z przepiękną świątynią greckokatolicką.

W drodze powrotnej wstąpiliśmy do Łańcuta zwiedzić pałac. Wycieczkę mogliśmy zrealizować w tak bogatym programie dzięki dotacji uzyskanej ze Starostwa Powiatowego w Lipnie. Byliśmy również na Ukrainie i tam na cmentarzu Orląt Lwowskich złożyliśmy bukiet kwiatów ze wstążką (sponsorowaną przez naszą kwiaciarkę p. Anitę Chłopecką) z napisem "Pamiętamy o Was. Koziołki Skępe Polska 2019". Ta część wycieczki nie mogła być dotowana (takie przepisy).

Czytaj więcej...

Klub Seniora Koziołek w Skępem powstał 9 marca 2017 r i liczy 35 członków.

Naszym hasłem przewodnim jest "Życie zaczyna się na emeryturze" i takie osoby zrzeszamy.

001W ciągu tych dwóch lat na wycieczkach pokonaliśmy ponad 5 tysięcy kilometrów. Odwiedziliśmy Gdańsk i Hel, Bydgoszcz, Wrocław, Łódź, Kazimierz Dolny, Nałęczów i Puławy, Chełmno, Poznań, Puszczykowo, Rogalin i Kórnik. Jesteśmy stałymi bywalcami jesteśmy w Szafarni, Teatrze Dramatycznym w Płocku, Teatrze im. Horzycy i Teatrze Impresaryjnym w Toruniu.

Jesteśmy rozpoznawalni dzięki noszonemu przez członków emblematowi z logo naszego Klubu .

Czytaj więcej...